Volné pracovní místo  Operátor/ka výroby

Firma
Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda 20 000–25 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Místo výkonu práce Pardubice.
Nástup možný IHNED.
Náplň práce
provádí výrobní činnosti dle výrobních, technologických a montážních postupů a pokynů vedoucího směny
o obsluhuje jednoúčelová automatizovaná výrobní zařízen
o zodpovídá za požadovanou kvalitu a výkon výroby na svém pracovišti

Co od Vás očekáváme?
o odborné vyučení technického zaměření
o praxe na obdobné pozici min 1 roky
o zkušenosti s ovládáním automatizovaných výrobních zařízení výhodou
o schopnost učit se novým věcem
o schopnost systematicky pracovat, samostatnost, zodpovědnost, spolehlivost a zručnost

Co Vám nabízíme?
o stabilní a perspektivní práci v dynamicky se rozvíjející firmě
o možnost rozšíření znalostí a dovedností, kariérního růstu
o odpovídající finanční ohodnocení
o stravenky a další benefity (kulturní a sportovní akce)
o práci v čistém prostředí
o za dobré nápady Vás oceníme

Zaměstnanecké výhody: stravenky, 25 dní dovolené

První kontakt e-mailem.

Vhodné pro

Směnnost

Čtyřsměnný provoz

Pracovní období

od 1.9.2016 do 31.8.2017