Volné pracovní místo  Opravář pro poprodejní servis

Firma
Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda 16 000–18 000 Kč / měsíc

Do našeho týmu hledáme opraváře pro poprodejní servis na dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou.
Pracovní náplň:
  • opravy LCD televizí- zjišťování problémů, výměna vadných komponentů
  • testování LCD televizí po opravě
Požadujeme:
  • manuální zručnost
  • vhodné i pro absolventy
  • minimálně vyhláška 50/70 §5 (i propadlá, přeškolení zajistíme)
Místo výkonu práce: zaškolení v Nymburce, poté Poděbrady
Datum nástupu: duben/květen 2016
Nabízíme: - práci v jednosměnném provozu
  • navýšení mzdy po zkušební době
  • dotovaná strava
  • možnost využívání zvýhodněných firemních mobilních tarifů
Zájemci zašlou nejprve svůj životopis ve strukturované formě na email použijte odpovědní formulář

Vhodné pro

Absolventy (minimálně Vyučení vzdělání).

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 2.5.2016 do 1.5.2017