Volné pracovní místo  OPRAVÁŘ SVAŘOVACÍCH PŘÍPRAVKŮ

Firma
Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda 16 500–18 500 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

POŽADUJEME :
Vyučení nebo praxi ve strojírenském oboru
Základní znalost práce na obráběcích strojích
Ochotu pracovat ve třísměnném provozu
Dobré komunikační schopnosti, zručnost, samostatnost, spolehlivost

NÁPLŇ PRÁCE:
Provádění středně náročných oprav sv. přípravků
Provádění preventivních prohlídek svařovacích přípravků
Vypisování dokumentů a záznamů údržby
Vykonávání méně náročných prací na obráběcích strojích
Příprava sv. přípravků na pracoviště

NABÍZÍME:
Zaměstnání ve stabilní společnosti s neustálým růstem - 22 let v ČR
Pracovní poměr na dobu neurčitou
Nástupní mzdu 16 500 - 18 500Kč + příplatky, bonusy
Profesní a mzdový růst
5 týdnů dovolené a další volno nad rámec ZP
Příplatky až 4 500Kč měsíčně - dle kolektivní smlouvy a zákoníku práce
13. mzda - 15 000Kč ročně
Příspěvek na penzijní a životní pojištění - min. 1 200Kč měsíčně
Individuální prémie až do výše 1 500Kč měsíčně
Příspěvky na rekreaci, sport, zdraví a kulturu (cafeterie) - min. 4 000Kč ročně
Stravování přímo v závodě (18-24Kč menu)

Benefity

  • Podnikové stravování
  • Dovolená navíc
  • Zvláštní prémie

Vhodné pro

Směnnost

Třísměnný provoz

Pracovní období

od 21.9.2017