Volné pracovní místo  Optometrista / Optometristka

Pracovní poměr Úvazek Plný úvazek, Zkrácený úvazek, Brigády
Vzdělání minimálně Bakalářské
Hrubá mzda 33 000–40 000 Kč / měsíc

1. kontakt telefonicky v době 8-18 hodin, e-mailem, osobně. Tel.: použijte odpovědní formulář , e-mail: použijte odpovědní formulář

Náplň práce:
  • měření zraku
  • prodej v oční optice - poradenství při výběru brýlových obrub
  • práce se zbožím na prodejně
  • odborné poradenství při výběru brýlových obrub a dioptrických čoček

Požadujeme:
  • odbornou způsobilost v oboru Optometrista - praxe výhodou není však podmínkou
  • komunikativnost
  • AJ výhodou
  • pokročilá znalost práce na počítači

Nabízíme:
  • práci v atraktivním pracovním prostředí
  • možnost nadstandardního výdělku
  • jistotu dlouhodobé spolupráce

Pracovní poměr na dobu neurčitou, nástup dle dohody.

Zaměstnanecké výhody:
Náborový příspěvek 20 000 Kč, firemní akce, zaměstnanecké slevy, občerstvení na pracovišti, flexibilní pracovní doba. Možnost zkráceného pracovního úvazku. Možnost příspěvku na dopravu anebo na ubytování.

Požadované dovednosti

  • Práce s PC
  • Práce s PC - textový editor (Word)
  • Práce s PC - tabulkový procesor (Excel)
  • Práce s PC - internet a elektronická pošta

Vhodné pro

Absolventy (minimálně Bakalářské vzdělání).

Směnnost

Pružná pracovní doba

Pracovní období

od 1.2.2024

Máte zájem o nabídku Optometrista / Optometristka?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Miroslav Plch z ColorPlanet s.r.o.

Aktivní inzerát.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku Optometrista / Optometristka

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.