Volné pracovní místo  Optometristé

Firma
Vzdělání minimálně Vysokoškolské
Hrubá mzda 25 000–35 000 Kč / měsíc

Společnost Optik House je stabilní česká rodinná firma bez účasti zahraničního kapitálu. Provozujeme obchodní síť Vaše Optika. Naše firma staví na rodinných hodnotách a osobním, lidském přístupu k našim pracovníkům a klientům. I proto působíme v 50 městech napříč Českou republikou. Jsme tak nablízku svým klientům i zaměstnancům. Klademe důraz na dlouhodobou spolupráci, atraktivní a férovou nabídku služeb a nadstandardní servis.

Očekáváme:
Příjemnou, vstřícnou a komunikativní osobnost
Vysokoškolské vzdělání v oboru optometrie je nutností

Pracovní náplň:
Vyšetření zraku klienta
Aplikace kontaktních čoček
Poskytování rad zákazníkům
Prodej brýlí, kontaktních čoček a jiných optických pomůcek
Vedení administrativy a záznamů klientů

Nabízíme:
Atraktivní finanční ohodnocení zohledňující zkušenosti a prodejní výsledky
Roční navýšení mzdy dle dosažených výsledků
Vysokou podporu na počátku spolupráce
Volné víkendy
Práci pro stabilní českou rodinnou firmu
Unikátní vzdělávací program realizovaný zkušenými interními školiteli v rámci naší Akademie
Podporu obchodního a provozního manažera přímo na pobočce
Možnost kariérního růstu na pozice provozní manažer, nebo obchodní manažer

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.1.2018