Volné pracovní místo  Organizační asistentka

Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda od 18 900 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Pracovní náplň organizačního asistenta:
Organizační zajištění konferencí, sympozií a dalších vzdělávacích
akcí
zpracování koncepcí, rozpočtů, koordinace projektů, administrativa,
koordinace činnosti kolegů a dodavatelů, kteří se na akcích podílejí
(grafici, hostesky, konferenční prostory apod.)
komunikace se zadavateli, partnery, přednášejícími a účastníky,
kompletní administrativní zpracování projektů,
prezentace projektů
Požadavky:
Uživatelské znalosti práce na PC, Microsoft Office /Word, Excel/.
Zvládání práce na více úkolech současně, odolnost vůči stresu.
Znalost anglického a ruskeho jazyka.
Trestní bezúhonnost.

Vhodné pro

Cizince.

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.6.2021

Máte zájem o nabídku Organizační asistentka?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Ing Anton Golikov z Mezinárodní mládežnické hnutí "Youth Time"

Aktivní inzerát.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku Organizační asistentka

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.