Volné pracovní místo  ORGANIZAČNÍ PRACOVNÍK / PRACOVNICE V KANCELÁŘI - ÚČETNÍ

Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda 25 000–40 000 Kč / měsíc

Kontakt zasláním životopisu a motivačního dopisu na e-mail použijte odpovědní formulář

Požadavky:
  • středoškolské vzdělání, výhodou ekonomické
  • řidičský průkaz sk. B
  • znalost práce na PC (Word, Internet)
  • zodpovědnost, spolehlivost, flexibilitu a schopnost týmové spolupráce.
Náplň práce:
  • příprava podkladů pro účetní firmu
  • základní znalost účetnictví
  • evidence a správa majetku
  • vedení školní jídelny
  • ostatní činnosti spojené s provozem zařízení
  • v případě vedení zaměstnanců náleží příplatek.

Požadované dovednosti

  • Práce s PC - základní dovednosti PC
  • Práce s PC - textový editor (Word)
  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Vhodné pro

Osoby se zdravotním postižením (OZP).

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.5.2024

Máte zájem o nabídku ORGANIZAČNÍ PRACOVNÍK / PRACOVNICE V KANCELÁŘI - ÚČETNÍ?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Mgr. Kateřina Süsserová, ředitelka z Dětský domov, Potštejn, Českých bratří 141

Aktivní inzerát.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku ORGANIZAČNÍ PRACOVNÍK / PRACOVNICE V KANCELÁŘI - ÚČETNÍ

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.