Volné pracovní místo  OŠETŘOVATEL/KA SKOTU - TRAKTORISTA

Vzdělání minimálně Základní
Hrubá mzda 21 300–30 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Co Vás čeká:
  • péče o techniku používanou při práci (běžná údržba traktoru, krmného vozu a ostatní mechanizace)
  • přihrnutí a kontrola příjmu krmiva pro skot, údržba na pracovišti - (krmné žlaby, mísírna, sklad minerálních krmiv, vyhrnování hnoje)
  • kontrola zdravotního stavu krav, jalovic, telat (výživný stav, kulhání, výtoky, sledování říje)
  • starost o uložení a skladování krmiva
  • příprava sena a slámy pro krmení, zastýlání, nakládka a vykládka slámy
Pracovní doba: 2 směny - ranní 3.00 - 9.00 a odpolední 15.00 - 21.00 hod., pracuje se ob den.
Co od Vás očekáváme:
  • platný řidičský průkaz sk. T podmínkou
  • praxe a zkušenosti s chovem skotu
  • spolehlivost a zodpovědnost - denní péče o zvířata
  • pečlivost
  • schopnost a ochota učit se a růst v odbornosti
Co nabízíme:
  • měsíční mzdy od 20.000,-Kč do 30.000,-Kč
  • závodní stravování
  • práce na plný úvazek
  • roční odměny na základě hospodaření společnosti
  • finanční náborový příspěvek po prvním roce 30 000,- Kč

Požadované dovednosti

  • Řidičský průkaz - řízení traktorů - skupina T

Benefity

  • Podnikové stravování
  • Zvláštní prémie
  • Jiné výhody

Vhodné pro

Směnnost

Dvousměnný provoz

Pracovní období

od 25.1.2024