Volné pracovní místo Ošetřovatelé koní

22.11.2016
SYGNUM, s.r.o.
Místo pracoviště
Zámecká 582, Napajedla, 763 61, Napajedla
Plný úvazek
Minimální vzdělání
základní
Směnnost
Jednosměnný provoz

Popis pracovní nabídky

Náplň práce: ošetřování koní v areálu Hřebčína Napajedla
Požadavky: dobrý vztah ke koním
Výhody: stravenky
Telefonicky Po-Pá 8–14 hod. osobní návštěva možná po telefonické domluvě.

Vhodné pro

Osoby se zdravotním postižením (OZP)

Podobné nabídky práce

Ošetřovatelé prasat
Náplň práce: ošetřování vepřů dle rozpisu, minimální práce s PC , 1 - 2 víkendy v měsíci dle domluvy Požadavky: manuální zručnost, spolehlivost a pracovní nasazení Výhody: placené přesčasy, závodní stravování ...
ZEMET spol. s r.o. Mysločovice Plný úvazek
aktivní
Chovatel a ošetřovatel koní
Hledáme na HPP do rodinné stáje s koňmi,ošetřování koní a dalších domácích a hospodářských zvířat. - Požadavky:ŘP,vynikající vztah ke zvířatům,dobrý zdravotní stav bez alergií,pečlivost,spolehlivost,loajalita, smysl pro pořádek,ma ...
PRAGOKONCERT BOHEMIA, a. s. Růmy 1598, Zlín Plný úvazek
aktivní
Ošetřovatelé koní
Náplň práce: ošetřování koní v areálu Hřebčína Napajedla Požadavky: dobrý vztah ke koním Výhody: stravenky
SYGNUM, s.r.o. Zámecká 582, Napajedla Plný úvazek
aktivní
Ošetřovatelé koní - stájníci
Požadavky: zkušenost s prací se zvířaty (koně, krývy apod.), spolehlivost, osobní zdraví, loajálnost, dobrý vztah ke zvířatům, ŘP na traktor výhodou, pracovitost Náplň práce: každodenní mistování boxů, vodění koní do výběhu, čišt ...
K - Logistik, s.r.o. 8, Zádveřice-Raková Plný úvazek