Volné pracovní místo  Osobní asistent u zdravotně postiženého chlapce do Šlapanic

Lokalita Šlapanice
Firma
Pracovní poměr Úvazek Brigády
Vzdělání minimálně Základní
Hrubá mzda od 95 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

První kontakt e-mailem.
Nabízíme
  • práci na DPP (vhodné i pro studenty soc. a speciální pedagogiky)
  • tvůrčí a smysluplnou práci v zajímavém oboru
  • dobré pracovní zázemí a vztahy v týmu
  • další vzdělávání v oboru
  • odměnu 95,- Kč za hodinu čistého

Požadujeme
  • vzdělání dle §116 zákona č. 108/2006 Sb. o sociálních službách, min. kurz pracovníka v soc. službách
  • trestní bezúhonnost
  • aktivní přístup k práci, zodpovědnost, spolehlivost, empatie
  • kladný vztah k cílové skupině uživatelů: tělesné, mentální a kombinované postižení

Náplň práce
  • Jedná se o poskytování osobní asistence v přirozeném prostředí uživatele ve Šlapanicích, chlapec 9 let
  • asistence max. 2x do týdne od 5.30 - 18.30 hod., možnost zkrácené služby nebo půlené s druhým asistentem
  • naplňování volného času, přímá obslužná péče
  • vedení dokumentace a podílení se na vytváření individuálního plánu uživatele

Nástup možný od 15.4.2017 nebo dle domluvy
Přihlášky formou životopisu zasílejte e-mailem paní Mgr. Hráčkové na: použijte odpovědní formulář

Vhodné pro

Směnnost

Neurčeno

Pracovní období

od 15.4.2017