Volné pracovní místo  Osobní asistent/ka v oblasti domácí péče a terénních sociálních služeb

Firma
Pracovní poměr Úvazek Plný úvazek, Zkrácený úvazek
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda 13 000–17 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Kontakty:
Přihlášky se strukturovaným životopisem a motivačním dopisem zasílejte do 1. 10. 2016 elektronicky
(e-mailem) na adresu: použijte odpovědní formulář
kontaktní osoba: Bc. Marie Jungová

Pohovory se zájemci budou realizovány průběžně.
Další informace: Zasláním materiálů o své osobě zájemce/kyně souhlasí s uchováním svých osobních údajů.

Základní údaje o pracovních podmínkách
" směnnost (pružná pracovní doba) - nepravidelná, možnost dohody
" pracovní úvazek: celý nebo zkrácený (0,5 - 1 úvazek), možná i spolupráce na dohodu o pracích konaných mimo pracovní poměr
" směnnost: jednosměnný od 4-8h podle úvazku, nepravidelně víkendy
" hrubá mzda/měsíc 13 000 - 17 000 Kč/měsíc (na plný úvazek) s ohledem na prokázané zkušenosti a dovednosti.

Základní požadavky na způsobilost zaměstnance (uveďte stupeň vzdělání, praxi, popř. další upřesnění pracovního místa) Forma práce: celý nebo zkrácený úvazek (0,5 až 1 úvazek).

Obor: sociální, zdravotní, nebo akreditovaný kurz MPSV
Nástup: Říjen 2016 - listopad 2016
Místo výkonu práce: Ostrava, nebo Šenov nebo Antošovice a okolí

Požadavky:
" odborná způsobilost dle zákona č. 108/2006 Sb., o sociálních službách (akreditovaný kurz MPSV - Osobní asistent nebo obdobný),
" vzdělání: základní, vyučen, středoškolské, nejlépe sociálního nebo zdravotního směru,
" orientace v problematice osob se zdravotním postižením výhodou, předchozí praxe v oboru vítaná,
" vhodné pro studenty VOŠ, VŠ sociálního směru
" komunikační, flexibilita, samostatnost, spolehlivost, tolerance,
" výhodou řidičský průkaz sk. B

Hlavní pracovní náplň:
Pomoc osobám zdravotně postiženým a seniorům se zvládáním každodenních důležitých úkonů:
" pomoc nebo podpora při přípravě i podávání stravy,
" pomoc nebo podpora při oblékání a svlékání včetně,
" pomoc nebo podpora při samostatném pohybu ve vnitřním i vnějším prostoru,
" pomoc nebo podpora při přenosu na lůžko, na vozík,
" pomoc nebo podpora při úkonech osobní hygieny,
" pomoc nebo podpora s úklidem a údržbou domácnosti, nákupy,
" doprovázení uživatele do školského zařízení, zaměstnání, k lékaři,
" pomoc při vyřizování běžných záležitostí,
" a další činnosti dle vyhlášky MPSV č. 505/2006 Sb., kterou se provádějí některá ustanovení zákona o sociálních službách.

Nabízíme:
" zaškolení,
" zajímavou, zodpovědnou a smysluplnou práci,
" získání odborné praxe.

Vhodné pro

Směnnost

Pružná pracovní doba

Pracovní období

od 1.10.2016