Volné pracovní místo  Ostatní pracovníci na zpracování plechu - DPČ *

Pracovní poměr Úvazek Brigády
Vzdělání minimálně Základní
Hrubá mzda od 11 500 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

OSTATNÍ PRACOVNÍCI NA ZPRACOVÁNÍ PLECHU - DPČ *
Souhlas s dalším (souběžným) zaměstnáním držitele zaměstnanecké karty (§ 42 g, odst. 8 zák. č. 326/1999 Sb., o pobytu cizinců na území ČR)

POŽADUJEME: Praxi ve výrobě. Znalost obsluhy obráběcích strojů - výhodou nikoli podmínkou, manuální zručnost, pečlivost, dobrý zdravotní stav a chuť pracovat, odpovědnost, samostatnost, komunikativnost, flexibilitu.
NÁPLŇ PRÁCE: Obsluha strojů pro dělení a tvarování plechu, výroba prvků z plechu, kontrola hotových výrobků a jejich expedice
NABÍZÍME: Stravenkový paušál, práci ve výrobě v rámci DPČ, systém vlastního zaškolení.
PRVNÍ KONTAKT: Telefonicky v pracovní dny v době 8:00 - 14:00 h. na čísle: použijte odpovědní formulář nebo e-mailem na: použijte odpovědní formulář

Benefity

  • Podnikové stravování
  • Jiné výhody

Vhodné pro

Cizince.

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 4.4.2024

Máte zájem o nabídku Ostatní pracovníci na zpracování plechu - DPČ *?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Bohdana Válková z H & B delta, s.r.o.

Aktivní inzerát.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku Ostatní pracovníci na zpracování plechu - DPČ *

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.