Volné pracovní místo  Ostatní stavební inženýři

Firma
Vzdělání minimálně Bakalářské
Hrubá mzda od 25 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

místo výkonu práce: Praha 3, Olšanská 1a
kontakt: Lucie Flekalová: použijte odpovědní formulář tel: použijte odpovědní formulář

SUDOP PRAHA a.s. je projektová, inženýrská a konzultační firma specializovaná na problematiku dopravních staveb.

Pro rozšíření našeho týmu přijmeme perspektivního pracovníka/ci na pozici:

Zpracovatel/ka hlukových studií pro dopravní stavby

Místo výkonu práce: Praha

Požadujeme:
o vzdělání VŠ technického směru,
o znalost legislativy vztahující se k problematice hluku,
o praxe se zpracováním hlukových studií, modelování akustických situací, návrh a projednání protihlukových opatření s orgány ochrany veřejného zdraví výhodou
o schopnost práce v týmu, ale i samostatně, flexibilitu a zájem o práci v daném oboru,
o znalost práce na PC (např. CadnaA, Hluk+, Soundplan apod., MicroStation, AutoCAD, Word, Excel, ...........),
o komunikační a organizační dovednosti,
o příjemné a profesionální vystupování,
o pracovní nasazení, flexibilitu,
o řidičský průkaz skupiny B.

Pracovní náplň:
o Zpracování hlukových studií pro dopravní stavby - silniční a železniční

Nabízíme:
o dobré platové podmínky,
o zajímavou práci při řešení velkých dopravních staveb,
o pracoviště vybavené moderní výpočetní technikou,
o příjemné prostředí v pracovním kolektivu,
o možnost dalšího odborného a jazykového vzdělávání,
o sociální výhody (týden dovolené navíc, výhodné stravování, penzijní připojištění).

Nástup: ihned, případně po dohodě

Požadované dovednosti

  • Práce s PC

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 15.6.2016