Volné pracovní místo  Ostatní úředníci jinde neuvedení

Vzdělání minimálně Vyšší odborné
Hrubá mzda 24 000–34 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Stručná náplň pozice:
  • propagace města Štětí, vytváření tiskových zpráv, komunikace s veřejností a institucemi, správa sociálních sítí města;
  • samostatné vyhledávání a zpracovávání vhodných témat, rešerší, příprava podkladů pro informační a propagační materiály a kampaně.

Předpoklady pro vznik pracovního poměru:
fyzická osoba, která:
  • je státním občanem České republiky, případně fyzická osoba, která je cizím státním občanem a má v České republice trvalý pobyt;
  • dosáhla věku 18 let, je svéprávná, je bezúhonná;
  • ovládá jednací jazyk a splňuje další podmínky pro výkon správních činností stanovené zvláštním právním předpisem.

Požadavky na uchazeče:
  • vysokoškolské vzdělání v bakalářském studijním programu nebo vyšší odborné vzdělání;
  • výborné komunikační schopnosti (slovem i písmem);
  • výborná znalost prostředí a praxe s používáním sociálních sítí;
  • výborná znalost práce na PC, včetně grafického software;
  • kreativita, časová flexibilita, odolnost vůči stresu;
  • řidičské oprávnění skupiny "B" - aktivní řidič / řidička.

Písemná přihláška musí obsahovat:
  • jméno, příjmení a titul uchazeče;
  • datum a místo narození, státní příslušnost uchazeče;
  • místo trvalého pobytu uchazeče;
  • datum a podpis uchazeče;
  • kontaktní spojení.

K přihlášce připojte tyto doklady:
  • ověřenou kopii dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání;
  • životopis, ve kterém uveďte údaje o dosavadních zaměstnáních a o odborných znalostech a dovednostech;
  • výpis z evidence Rejstříku trestů ne starší než 3 měsíce (originál, nebo ověřená kopie);
  • případné další doklady prokazující Vaše znalosti a dovednosti.

Předpokládaný termín nástupu: 01.06.2024, následně dohodou.
Místo výkonu práce: město Štětí
Pracovní poměr: na dobu neurčitou

Platové zařazení: dle Nařízení vlády č. 341/2017 Sb., o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě ve znění pozdějších předpisů - platová třída 10

Přihlášku s uvedenými doklady zasílejte doporučeně do 07.05.2024 na adresu: Městský úřad Štětí, k rukám tajemníka MěÚ Štětí, Mírové náměstí 163, 411 08 Štětí.
Obálku označte: "NEOTVÍRAT - VŘ - PR / Komunikace".

25 dní dovolené, stravenky, Cafeteria, penzijní připojištění, sick days

Přihlášku se stejným označením obálky je možné doručit osobně do podatelny Městského úřadu Štětí, Mírové náměstí 163, do 07.05.2024 do 15:00 hodin.
Jak se přihlásit do výběrového řízení, co a jak doložit, najdete kompletně na použijte odpovědní formulář

Vhodné pro

Absolventy (minimálně Vyšší odborné vzdělání).

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.6.2024

Máte zájem o nabídku Ostatní úředníci jinde neuvedení?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Ing. Gabriela Frgalová z Město Štětí

Aktivní inzerát.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku Ostatní úředníci jinde neuvedení

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.