Volné pracovní místo  Ostraha objektů - vrátný/á

Lokalita Ostrava
Firma
Pracovní poměr Úvazek Zkrácený úvazek
Vzdělání minimálně Základní
Hrubá mzda 8 000–12 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Místo výkonu práce: Ostrava

V případě, že Vás naše nabídka oslovila, zašlete životopis na emailovou adresu použijte odpovědní formulář
Bližší informace Vám poskytneme na tel. čísle použijte odpovědní formulář .

Základem naší práce je kvalitní poskytování bezpečnostních služeb prostřednictvím proškolených a motivovaných pracovníků ostrahy a důraz na několikastupňovou kontrolní činnost. Snažíme se poskytovat rovné příležitosti všem uchazečům o zaměstnání, a proto u nás naleznou vhodné pracovní uplatnění i osoby zdravotně postižené (OZP).

Máte zájem pracovat pro společnost s dlouholetou tradicí na trhu a získat stabilní a trvalé zázemí s jistotou pravidelně vyplácené mzdy? Chcete mít možnost ovlivnit bezpečnost našeho obchodního partnera a stát se součástí zkušeného týmu profesionálů? Jestli jsou Vaše odpovědi ano, kontaktujte nás!

Do našeho týmu hledáme nového kolegu/novou kolegyni, který/která se nebojí přijmout zodpovědnost za bezpečnost svěřeného objektu a plynulý chod vrátnice.

Co vás čeká?
  • Kontrola dodržování bezpečnostních opatření vstupu a pohybu osob, vjezdu a výjezdu vozidel
  • Pochůzková a kontrolní činnost ve střeženém objektu dle pokynů vedoucího pracovníka
  • Obsluha zabezpečovacích zařízení, poplachových a požárních signalizací a kamerových systémů a jejich využívání k ostraze a ochraně majetku a osob
  • Vedení požadované dokumentace o průběhu služby, pořizování záznamů o provedených úkonech
  • Součinnost s Policií ČR, jednotkami HZS, ZZS a ostatními určenými osobami v případě potřeby

Co vám můžeme nabídnout?
  • Zaměstnání v zajímavém oboru s možností kariérního a mzdového růstu dle vašich schopností
  • Pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení smlouvy
  • Profesionální zaškolení na pracovišti
  • Zajištění zkoušky profesní kvalifikace Strážný 68-008-E
  • Pracovní uniformu
  • Bonus za přivedení nového pracovníka 3 000,- Kč
  • Možnost zajistit ubytování

Co očekáváme my?
  • Ukončené základní vzdělání (min. věk 18 let)
  • Zdravotní způsobilost a trestní bezúhonnost
  • Proaktivní a proklientský přístup
  • Dobré komunikační schopnosti a asertivní jednání
  • Fyzickou zdatnost a kondici
  • Spolehlivost a samostatnost v plnění svěřených úkolů
  • Ochotu pracovat v nepřetržitém provozu

Co bude vaší výhodou?
  • Praxe na obdobné pozici
  • Zkušenost s obsluhou technických bezpečnostních systémů
  • Osvědčení o získání profesní kvalifikace Strážný 68-008-E
  • Možnost nastoupit ihned

Zaměstnanecké výhody:
  • zajištění zkoušky profesní kvalifikace Strážný
  • pracovní uniforma
  • bonus za přivedené nového pracovníka 3 000,- Kč
  • možnost zajistit ubytování

Úvazek 20-30 hod./týdně.
Noční provoz, nepřetržité směny.

Vhodné pro

Osoby se zdravotním postižením (OZP).

Směnnost

Nepřetržitý provoz

Pracovní období

od 1.7.2016 do 31.12.2016