Volné pracovní místo  Ostraha prodejny Penny

Pracovní poměr Úvazek Plný úvazek, Zkrácený úvazek, Brigády
Vzdělání minimálně Základní
Hrubá mzda 120–125 Kč / hodinu

Popis pracovní nabídky

Po dohodě nástup možný ihned.
Náplň práce:
pochůzky po prodejně, kamerový monitoring, bezpečnostní dohled nad celou prodejnou, zajištění ostrahy a ochrany majetku a osob, kontrola zboží před krádeží - čipování zboží, spolupráce s Policií ČR při zadržení osob páchajících trestnou činnost
Požadujeme:
  • výpis z trestního rejstříku, plnoletost, fyzickou zdatnost, příjemné vystupování, zodpovědnost, spolehlivost, flexiblitu, potravinářský průkaz, praxe a certifikát strážného výhodou
Nabízíme:
Práci na denní směny, 6h, 8h nebo 12hod. směny, nastavení pracovního fondu dle dohody s managerem.
Jedná se o pracovní poměr na dobu určitou, s možností prodloužení pracovního poměru.
Práce na HPP a DPP, možnost profesního růstu do mobilního autotýmu.
Možnost vyplácení zálohy na mzdu, zprostředkování certifikátu strážného, interní školení.
Vhodné také pro osoby s OZZ, OZP s invaliditou 1. a 2. stupně, nesmí se však týkat pohybového ústrojí.
Vhodné také pro absolventy.
Pro informaci ohledně pracovního místa volat na níže uvedený telefon. Nechodit na pracoviště, kontaktní osoba se tam nenachází.
Kontakt tel. použijte odpovědní formulář . Po - Pá od 9.00 - 14.00 hod. Své písemné nabídky se strukturovaným životopisem posílejte na e-mail: použijte odpovědní formulář nezapomeňte přiložit platné tel. číslo a svou e-mailovou adresu.

V případě zájmu možnost práce i na jiných prodejnách v Pardubicích:Teplého 2806 nebo Jana Zajíce 712

Požadovaná znalost jazyků

  • Čeština - aktivní

Požadované dovednosti

  • Práce s PC - základní dovednosti PC

Vhodné pro

Osoby se zdravotním postižením (OZP), absolventy (minimálně Základní vzdělání).

Směnnost

Turnusové služby

Pracovní období

od 15.4.2024 do 14.4.2025

Máte zájem o nabídku Ostraha prodejny Penny?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Jitka Gebauerová z SEKURO & Group s.r.o.

Aktivní inzerát.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku Ostraha prodejny Penny

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.