Volné pracovní místo památkář/ka specialista/ka na historickou zeleň

2.8.2017
Národní památkový ústav, státní příspěvková organizace
Místo pracoviště
Hradecká 6, Telč-Staré Město, 588 56, Telč
Plný úvazek
Minimální vzdělání
vysokoškolské
Hrubý plat
17 930 Kč - 26 980 Kč / měsíc
Směnnost
Pružná pracovní doba
Pracovní období
od 1.9.2017 do 31.8.2018

Národní památkový ústav, územní odborné pracoviště v Telči, vypisuje výběrové řízení na místo památkáře/ky specialisty/ky na historickou zeleň/památky zahradního umění a architekturu

Pracovní náplň:
" agenda: historická zeleň a památky zahradního umění a architekturu v rozsahu konzultační a vyjadřovací činnosti NPÚ; zpracovávání odborných vyjádření k historické zeleni/ památkám zahradního umění a architektury (zejména příprava písemných vyjádření pro orgány st. správy v této agendě
" konzultační činnost s vlastníky, správci a projektanty
" zajištění výkonu odborné památkové činnosti v souladu se zákonem č. 20/1987 Sb. o státní památkové péči v platném znění na území Kraje Vysočina
" odborný dohled při obnově, péči a využívání památek zahradního umění a území krajinných památkových zón a související činnosti včetně průzkumu památkového fondu, prezentace tohoto segmentu kulturního dědictví
" zástup garantů památkové péče pro agendu stavebních památek a památkově chráněných území ve vybraném území; posuzování záměrů obnovy nemovitých a movitých kulturních památek, včetně zpracovávání písemných odborných vyjádření pro výkonné orgány státní památkové péče
" další související činnosti včetně průzkumu památkového fondu a jeho prezentace

Požadujeme:
" VŠ vzdělání se zaměřením na zahradní a krajinářskou architekturu
" znalost památkové péče v ČR
" komunikativní znalost cizího jazyka (aj, nj,..)
" občanskou a trestní bezúhonnost
" výborná znalost českého jazyka
" řidičský průkaz skupiny B.
" dobrou znalost práce na PC
" komunikativnost, flexibilitu, samostatnost, pečlivost, důslednost, osobní zodpovědnost, tvůrčí, koncepční, komunikační a organizační schopnosti, proaktivní a samostatné jednání, snaha o odborný rozvoj

Výhodou:
" praxe v oboru památkové péče nebo zaměřená na historické parky, zahrady a kulturní krajinu
" orientaci v legislativě (památkový a stavební zákon apod.).
" znalost regionu

Nabízíme:
" stabilitu státní příspěvkové organizace
" platové zařazení dle zák. 262/2006 Sb. a nařízení vlády č. 564/2006 Sb., platová třída 11
" plný úvazek
" pružnou pracovní dobu
" pět týdnů dovolené
" příspěvek na stravování
" zajímavou práci v perspektivním kolektivu
" volné vstupy na objekty (hrady a zámky) ve správě NPÚ i pro rodinné příslušníky

Předpokládaný termín nástupu: září 2017
Doba sjednávaného pracovního úvazku: na dobu určitou 1 rok (s možností prodloužení)
Místo výkonu práce: Hradecká 6, 588 56 Telč

Dále uchazeč předloží:

" strukturovaný životopis s údaji o dosavadní praxi a odborných znalostech
" motivační dopis
" výpis z evidence rejstříku trestů ne starší třech měsíců
" ověřená kopie dokladů o nejvyšším dosaženém vzdělání

Motivační dopis spolu se strukturovaným životopisem vč. kopie dokladu prokazující nejvyšší dosažené vzdělání zasílejte nejpozději do 16. 8. 2017 na adresu:
Národní památkový ústav, územní odborné pracoviště v Telči, Hradecká 6, 588 56 Telč,
nebo na e-mail: poslat email
Ústní pohovory s uchazeči splňující předpoklady (viz výše) proběhnou v týdnu od 21. 8. 2017.

Na obálku vyznačte: „Neotvírat – Výběrové řízení – památkář/ka specialista/ka na historickou zeleň/památky zahradního umění a architekturu“

Na základě předložených dokladů proběhne výběrové řízení spojené s osobním pohovorem. Výběrové řízení bude provedeno ve 2 kolech; do 2. kola – k ústnímu pohovoru nepostoupí uchazeč, který neprokázal, že splňuje stanovené požadavky. Výsl

Benefity

  • Jiné výhody – volné vstupy na památkové objekty
  • Naturální výhody – příspěvek na stravování
  • Dovolená navíc

Odpovězte na tuto nabídku

Komu Jaroslava Zamazalová, referent majetkové správy (Národní památkový ústav, státní příspěvková organizace)
Vyplňte vaše jméno a příjmení včetně háčků a čárek. První písmeno je velkým např. Novák, Sedláková
Vyplňte své telefonní číslo např. +420 777 666 444. Číslo si po sobě zkontrolujte, je velmi důležité.
Vyplňte váš celý e-mail např. jan.novak@seznam.cz. E-mail si po sobě pečlivě zkontrolujte. Je velmi důležitý.
Průvodní dopis slouží k oslovení zaměstnavatele. Uveďte zde, jaké dokumenty přikládáte. Text můžete využít i místo motivačního dopisu, kde uvedete, proč Vás nabídka práce zaujala, jaké máte s danou pozicí zkušenosti atd.
Při zatrhnutí se k Vaší odpovědi přiloží Váš životopis z Životopisy.cz.
Přiložit životopis z Životopisy.cz:
Heslo pro přihlášení k Vašemu účtu na Životopisy.cz.

Zapomněl jsem heslo

Životopis automaticky připojíme k odpovědi.

Souhlas se zpracováním údajů

Kliknutím na tlačítko "ODESLAT ODPOVĚĎ" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby spravované společností RB recruitment, s.r.o. Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb.

Tyto údaje poskytuji společnosti Národní památkový ústav, státní příspěvková organizace výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 1 rok od jejich zaslání. Kdykoli budete moci požádat společnost Národní památkový ústav, státní příspěvková organizace o smazání nebo o opravu osobních údajů.