Volné pracovní místo  PD LEADER VZDĚLÁVÁNÍ A ROZVOJE ZAMĚSTNANCŮ

Firma
Vzdělání minimálně Bakalářské
Hrubá mzda 25 000–30 000 Kč / měsíc

Místo výkonu práce: Dobrovského č.p. 74, Pražské Předměstí, 566 01 Vysoké Mýto
Výše mzdy: 25 000 - 30 000 Kč (dle vzdělání, zkušeností a délky praxe)
Předpoklady:
  • vysokoškolské vzdělání, humanitního zaměření (lidské zdroje)
  • zkušenosti na pozici interního trenéra/ky či personalisty/ky
  • pokročilá znalost angličtiny (každodenní komunikace s italskou centrálou)
  • znalost nástrojů štíhlé výroby (5S, Kaizen, SMED atd.)
  • pokročilá znalost Excelu a PowerPointu
  • schopnost týmové práce, organizační schopnosti
  • samostatnost, komunikativnost
  • schopnost řešit problémy, proaktivnost
  • odolnost vůči stresu
Náplň práce:
  • Koordinování, navrhování a realizace postupů implementace štíhlé výroby do oblasti HR.
  • Účast na týmové spolupráci s ostatními odděleními výrobního závodu.
  • Systematický rozvoj zaměstnanců na všech úrovních výrobního závodu.
  • Častá komunikace s italskou centrálou.
  • Účast na veletrzích a odpovědnost za stáže.
  • Prezentace proběhlých aktivit během WCM auditu v angličtině.
  • Organizace školení na základě potřeb výrobního závodu.
V PŘÍPADĚ ZÁJMU ZAŠLETE ŽIVOTOPIS NA E-MAIL: použijte odpovědní formulář

Požadovaná znalost jazyků

  • Angličtina - aktivní

Benefity

  • Jiné výhody - příspěvek na obědy, benefity dle KS
  • Dovolená navíc - 25 dní dovolené

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.5.2017