Volné pracovní místo  PEČOVATEL/-KA, PRACOVNÍK/-ICE V SOCIÁLNÍCH SLUŽBÁCH (PŘÍMÁ OBSLUŽNÁ PÉČE)

Firma
Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda od 16 000 Kč / měsíc

PEČOVATEL/-KA, PRACOVNÍK/-ICE V SOCIÁLNÍCH SLUŽBÁCH (PŘÍMÁ OBSLUŽNÁ PÉČE)
  • PP na dobu určitou 1 rok s možností prodloužení; nástup možný ihned; pracovní doba pondělí - pátek od 7:00 do 15:30 hod. + nárazově placené odpolední a víkendové služby (cca 1x za 14 dní, různé dle potřeb uživatelů služby)
  • Náplň práce: jedná se o přímou obslužnou péči v domácnostech klientů
  • Požadujeme: min. vyučení, ŘP sk. B - aktivní řidič, sanitární kurz nebo kurz pracovníka v sociálních službách vítán, praxe v oboru 1 rok
  • Nabízíme: příspěvek na stravování, odměny, 5 týdnů dovolené
  • Pozice je vhodná i pro absolventy/-ky
  • V případě zájmu zašlete životopis na e-mail: použijte odpovědní formulář

Požadované dovednosti

  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Vhodné pro

Absolventy (minimálně Vyučení vzdělání).

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 14.8.2017 do 13.8.2018