Volné pracovní místo  Pečující osoba pro děti v dětské skupině

Firma
Pracovní poměr Úvazek Plný úvazek, Zkrácený úvazek
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda 10 000–27 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

První kontakt: e-mailem

Náplň práce:
péče o děti ve věku cca 2-3 roky na plný/zkrácený úvazek v příjemném prostředí dětské skupiny 12 dětí

Požadavky na odbornou způsobilost (stačí splnit alespoň 1 z těchto kritérií dosaženého vzdělání):
  • odborná způsobilost k výkonu povolání všeobecné sestry, praktické sestry, dětské sestry, porodní asistentky, zdravotně-sociálního pracovníka, zdravotnického záchranáře, psychologa ve zdravotnictví nebo specializovaná způsobilost k výkonu povolání klinického psychologa,
  • odborná způsobilost k výkonu povolání sociálního pracovníka nebo odborná způsobilost pracovníka v sociálních službách se středním vzděláním s maturitní zkouškou,
  • odborná kvalifikace učitele mateřské školy, učitele prvního stupně základní školy, asistenta pedagoga podle § 20 odst. 1 zákona o pedagogických pracovnících, speciálního pedagoga nebo vychovatele,
  • profesní kvalifikace chůvy pro děti do zahájení povinné školní docházky,
  • profesní kvalifikace chůvy pro děti v dětské skupině, nebo
  • odborná způsobilost k výkonu povolání lékaře

Další požadavky:
  • láska k dětem, trpělivost
  • bezúhonnost, spolehlivost, samostatnost, kreativní myšlení a organizační schopnosti, příjemné vystupování
  • zájem o Montessori metodu a znalost montessori pomůcek výhodou
  • zkušenost s pečováním o děti ve smíšené věkové skupině výhodou

Životopisy a motivační dopisy zasílejte prosím na email použijte odpovědní formulář do 31.3.2024.

Zaměstnanecké výhody: zaměstnavatelem hrazené další vzdělávání, osobní odměny

Vhodné pro

Absolventy (minimálně SŠ s maturitou vzdělání).

Směnnost

Pružná pracovní doba

Pracovní období

od 1.4.2024 do 31.3.2026