Zařazeno v oborech:
Služby
Pozice:
Poradce využití volného času
Lokalita:
Kladno
Zveřejnil:
Úřad práce Kladno
Může se Vám hodit:
Poradce využití volného času Kladno

Volné pracovní místo Pedagog volného času - vedoucí keramického ateliéru

13.7.2016
Dům dětí a mládeže "OSTROV", Slaný, Šultysova 518
Místo pracoviště
Šultysova 518/2, Slaný, 274 01, Slaný
Pracovní poměr
Zkrácený úvazek
Minimální vzdělání
SŠ s maturitou
Směnnost
Pružná pracovní doba

Popis pracovní nabídky

Požadujeme:

  • ÚSO nebo VŠ pedagogického směru
  • trestní bezúhonnost
  • dobrý zdravotní stav
  • znalost problematiky zájmového vzdělávání a volnočasových aktivit
  • časovou flexibilitu
  • samostatnost, organizační schopnosti, kreativitu, komunikativnost a manažerské schopnosti
  • znalost práce na PC – MS Windows, MS Excel, Internet, email, FB
  • základní ekonomické znalosti
  • právní vědomí
  • ŘP sk. B

Náplň práce:

  • výchovně vzdělávací činnost
  • organizace a koordinace programů a akcí
  • pořádání táborů
  • administrativa spojená s výše uvedenými aktivitami
  • podíl na PR a marketingu

Zařazení : 9. platová třída + příplatek za vedení + osobní ohodnocení.

Zájemci mohou zasílat své profesní životopisy do 31.8.2016 na výše uvedenou adresu pracoviště nebo na výše uvedený email.