Volné pracovní místo  PEKAŘ/KA - MÍSIČ/KA do pekařství v Ostravě - Hrabůvce

Firma
Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda 17 000–23 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

NÁPLŇ PRÁCE:
  • zodpovědnost za kvalitu výroby pekařského sortimentu
  • organizace výroby a vedení pracovního kolektivu výrobní směny
  • navažování a zpracování surovin dle podkladů pro výrobu a technologických postupů
  • příprava veškerých druhů těst, obsluha souvisejících strojů a zařízení
  • strojové a ruční dělení těst a tvarování výrobků
  • průběžná spolupráce s obsluhou pece a ostatními pracovníky výroby, spolupráce s expedicí

POŽADUJEME:
  • dobré organizační schopnosti
  • manuální zručnost
  • smysl pro pořádek
  • bezúhonnost
  • zodpovědnost a spolehlivost
  • praxe v oboru výhodou

NABÍZÍME:
  • perspektivní zaměstnání v úspěšné firmě
  • zázemí stabilní společnosti
  • dobrý pracovní tým a příjemné pracovní prostředí
  • zaměstnanecké benefity

V případě zájmu pošlete životopis na použijte odpovědní formulář a uveďte pozici, o kterou mmáte zájem.

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.8.2016