Volné pracovní místo  PERSONALISTA/-KA

Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda od 25 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

PERSONALISTA/-KA
  • PP na dobu neurčitou (3 měsíční zkušební lhůta), nástup ihned
  • V rámci rozvoje společnosti doplňujeme naše personální oddělení a hledáme kolegu/kolegyni, který/á se orientuje v oblasti lidských zdrojů.
Náplň práce: péče o současné zaměstnance a vyhledávání nových kolegů; podílení se na výběrových řízeních, přípravě teambuildingových akcí, dotačních programech apod.
  • Požadujeme: SŠ/VŠ vzdělání; praxe v oblasti lidských zdrojů; samostatného, aktivního a empatického člověka s dobrým přístupem k práci a pozitivním vztahem k lidem; pečlivost, důslednost, spolehlivost; výborné komunikační schopnosti a prezentační dovednosti se zápalem pro věc; časovou flexibilitu; znalost práce s PC: MS Office, řidičský průkaz sk. B
  • Nabízíme: zázemí silné a stabilní společnosti, která zastupuje několik značek; zaučení ve všech oblastech, podpora v odborném a profesním růstu; firemní benefity - akce pro zaměstnance, teambuilding, 100 Kč stravenky, slevy na firemní produkty; zajímavé finanční ohodnocení, 13. plat, 3 měsíční zkušení dobu, poté smlouvu na dobu neurčitou; samozřejmostí je služební notebook a telefon
  • Pozice je vhodná i pro absolventy/-ky.
  • Své životopisy zasílejte na e-mail: použijte odpovědní formulář

Požadované dovednosti

  • Práce s PC - MS Office
  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Vhodné pro

Absolventy (minimálně SŠ s maturitou vzdělání).

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.4.2017