Volné pracovní místo  Personalista/-tka specialista pro vzdělávání

Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda od 30 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Náplň práce:

  • Organizace a zpracování agendy v oblasti vzdělávání zaměstnanců
  • Sledování nákladů na vzdělávání a tvorba souvisejících reportů
  • Příprava ročního plánu vzdělávání zaměstnanců
  • Příprava podkladů pro interní a externí audity za oblast vzdělávání lidských zdrojů
  • Komunikace se vzdělávacími agenturami
  • Zajištění a organizace jazykových kurzů
  • Zajištění a organizace Teambuildingových akcí
  • Spoluúčast při školení nových zaměstnanců
  • Hodnocení adaptace nových zaměstnanců ve společnosti
  • Spolupráce na HR projektech v rámci BU
  • Zodpovědnost za vytváření a aktualizaci popisů práce
  • Reporting dle požadavků vedení společnosti
  • Spoluúčast na organizaci firemních akcí

Požadujeme:

  • SŠ vzdělání
  • znalost Aj na komunikativní úrovni
  • Praxe na obdobné pozici ve výrobní společnosti min. 2 roky
  • MS Office
  • SAP výhodou
  • Řidičské oprávnění sk. B - aktivní řidič"
  • Flexibilita, komunikativnost, organizační schopnosti, ochota dále se vzdělávat

Pozice je otevřena na dobu určitou jako náhrada za RD, minimální doba je 2roky.
V případě zájmu se prosím zaregistrujte a nahrajte svůj životopis na níže uvedený odkaz:

použijte odpovědní formulář

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.11.2016