Volné pracovní místo  Personalista

Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda od 25 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Požadavky:
  • Min. SŠ vzdělání
  • Praxe v personalistice min. 2 roky
  • Velmi dobrá orientace v pracovněprávní problematice
  • Znalosti a zkušenosti z oblasti projektů, náboru a zaměstnávání cizinců, mzdového účetnictví, Public Relation výhodou
  • Pokročilá znalost MS Office
  • Samostatnost, spolehlivost, odolnost vůči stresu, asertivita, dobré komunikační dovednosti

Náplň práce:
  • Vedení kompletní agendy náborů, nástupů a výstupů zaměstnanců a s tím spojená administrativní činnost
  • Plánování, organizace a zajišťování vzdělávání
  • Benefity a akce pro zaměstnance
  • Lékařské prohlídky
  • Nábor ze zahraničí aj.
  • Komunikace a spolupráce s ostatními odděleními společnosti, vzdělávacími a personálními agenturami, úřady a dalšími institucemi

Benefity

  • Podnikové stravování
  • Dovolená navíc

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.11.2017