Volné pracovní místo  Personalista/ka-asistent/ka ředitele

Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda od 16 000 Kč / měsíc

Pracovní náplň: nábor nových zaměstnanců, kompletní zpracování a vedení personální agendy zaměstnanců, péče o zaměstnance a komunikace s mistry, zajišťování a agenda pracovního oblečení, zodpovědnost za pracovně lékařské prohlídky, BOZP a PO.
Požadujeme: min. SŠ vzdělání, znalost zákoníku práce a souvisejících předpisů, samostatnost, organizační schopnosti, vynikající komunikační dovednosti, flexibilitu, vysoké pracovní nasazení, ochotu se učit, čeština (výborná) a angličtina (pokročilá)
Nabízíme: práci ve stabilní firmě, možnost prodloužení pracovního poměru, bonusy na základě ohodnocení nadřízeného, práce v jednosměnném provozu, příspěvek na stravování, nástup možný ihned. Kontakt: telefonicky použijte odpovědní formulář , použijte odpovědní formulář , e-mailem použijte odpovědní formulář

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 15.9.2016 do 15.9.2017