Volné pracovní místo  PERSONALISTA/KA, ÚČETNÍ A ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNÍK/NICE

Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda od 25 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Místo výkonu práce: Žichlínek č.p. 8, 563 01 Lanškroun
Požadujeme: znalosti v oblasti personalistiky a účetnictví (praxe výhodou), znalost práce s programy MS Office, NJ popř. AJ, řidičských průkaz sk. B., pečlivost, spolehlivost a flexibilita, zkušenosti s normou ISO 9001 a s účetním programem Entry výhodou.
Náplň práce: správa personální agendy a veškerých personálních činností, vedení skladového účetnictví, příprava podkladů pro mzdovou a daňovou účetní, vedení dokumentace ISO 9001, ostatní administrativa.
Kontakt: paní Skalická, tel. nebo e-mailem

Požadovaná znalost jazyků

  • Němčina - aktivní

Požadované dovednosti

  • Práce s PC
  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B
  • Jiné - znalosti personalistiky a účetnictví

Benefity

  • Jiné výhody - dotované obědy

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 11.9.2017