Volné pracovní místo  Personalista/ka

Firma
Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda 15 000–20 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Místo výkonu práce: Lidická 27, Ostrava - Vítkovice

kontakt:
Tel. použijte odpovědní formulář
E-mail: použijte odpovědní formulář
Osobně: v dopoledních hodinách na adrese Lidická 27, Ostrava - Vítkovice

Náplň práce:
  • zajišťování optimálního kvantitativního i kvalitativního stavu pracovních sil
  • administrativa spojená s personální činností (vyřizování záležitostí spojených se vznikem, průběhem a skončením pracovního poměru, znalost pracovněprávního vztahu vyplývajícího z dohody o provedení práce, vedení personální evidence)
  • vyřizování náborů pracovníků, ověřování a hodnocení jejich způsobilosti při přijímání a výkonu práce
  • organizace pracovníků při plánování zakázek
  • vykonávání pravidelného dohledu nad pracovníky při výkonu práce (kontrola pracovišť)
  • další činnost spojená s administrativou (tvorba dokumentů v programu Microsoft Word a Excel)

Požadujeme:
  • min. středoškolské vzdělání s maturitou
  • zkušenosti s personálním řízením a s vedením kolektivu
  • schopnost systematické a samostatné práce
  • řidičský průkaz sk. B. - aktivní řidič

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 10.5.2016 do 31.12.2016