Zařazeno v oborech:
Personalistika, lidské zdroje
Pozice:
HR specialista
Lokalita:
Česká Lípa
Zveřejnil:
Úřad práce Česká Lípa
Může se Vám hodit:
HR specialista Česká Lípa

Volné pracovní místo Personalista/personalistka

13.9.2016
Festool s.r.o.
Místo pracoviště
Chelčického 1932, Česká Lípa, 470 01, Česká Lípa
Plný úvazek
Minimální vzdělání
vysokoškolské
Směnnost
Jednosměnný provoz

Pro naši společnost Festool s.r.o. sídlící v České Lípě hledáme kolegu/kolegyni na pozici
Personalista.

Pracovní náplň:
. zodpovědnost za přidělenou mzdovou agendu a personální administrativu
. zajištění procesu náboru nových zaměstnanců
. organizace odborných praxí studentů ve společnosti
. příprava akcí pro zaměstnance
. spolupráce na personálních projektech
Kvalifikační a další požadavky:
. VŠ vzdělání ekonomického, příp. humanitního směru
. praxe v personální oblasti vítána
. znalost SAP (případně obdobného IS) výhodou
. dobrá orientace v oblasti mezd a pracovního práva
. komunikační znalost německého příp. anglického jazyka
. aktivní přístup ke svěřeným úkolům, pečlivost, zodpovědnost
. ochota učit se novým věcem, samostatnost

Vaši písemnou nabídku v českém a německém event. anglickém jazyce a případné dotazy k nabízené pracovní pozici očekáváme na e-mailové adrese poslat email nebo telefonu  poslat email .

Požadované dovednosti

  • Práce s PC – jiné – SAP

Požadovaná znalost jazyků

  • Angličtina – aktivní
  • Němčina – aktivní