Volné pracovní místo  Personalista/personalistka

Firma
Vzdělání minimálně Vysokoškolské
Hrubá mzda 25 000–35 000 Kč / měsíc

Pro naši společnost Festool s.r.o. sídlící v České Lípě hledáme kolegu/kolegyni na pozici
Personalista.

Pracovní náplň:
. zodpovědnost za přidělenou mzdovou agendu a personální administrativu
. zajištění procesu náboru nových zaměstnanců
. organizace odborných praxí studentů ve společnosti
. příprava akcí pro zaměstnance
. spolupráce na personálních projektech
Kvalifikační a další požadavky:
. VŠ vzdělání ekonomického, příp. humanitního směru
. praxe v personální oblasti vítána
. znalost SAP (případně obdobného IS) výhodou
. dobrá orientace v oblasti mezd a pracovního práva
. komunikační znalost německého příp. anglického jazyka
. aktivní přístup ke svěřeným úkolům, pečlivost, zodpovědnost
. ochota učit se novým věcem, samostatnost

Vaši písemnou nabídku v českém a německém event. anglickém jazyce a případné dotazy k nabízené pracovní pozici očekáváme na e-mailové adrese použijte odpovědní formulář nebo telefonu použijte odpovědní formulář .

Požadovaná znalost jazyků

  • Angličtina - aktivní
  • Němčina - aktivní

Požadované dovednosti

  • Práce s PC - jiné - SAP

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 13.9.2016