Volné pracovní místo  Personalista/tka Junior/ka

Lokalita Ostrava
Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda od 18 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Místo výkonu práce: Ostrava

V případě zájmu zašlete životopis na e-mail:

Náplň práce:
  • Nečeká Vás jen teoretické školení, ale ihned vplujete do praxe
  • Budete mít svého mentora, který Vás zaučí
  • Dostanete na starost hned svou pozici, na které se vše naučíte
  • Čeká Vás nábor zaměstnanců na různorodé pozice (od různých asistentek, přes obchodníky, lékaře až po ředitele)
  • Budete se učit nejnovější metody v personalistice
  • Samozřejmě Vás čeká i trocha té administrativy

Požadavky:
  • Důležité je umět najít ty správné lidi a nebát se je následně oslovit
  • Být komunikativní a flexibilní
  • Být kreativní - nové nápady jen uvítáme
  • Mít SŠ vzdělání s maturitou
  • Být pečlivý a mít tah na branku
  • Mít řidičský průkaz sk. B

Nabízíme:
  • Práci v přátelském kolektivu
  • Zajímavé finanční ohodnocení
  • Naučíme tě to nejdůležitější pro práci personalisty
  • Pokud budeš šikovný/á, můžeš kariérně růst nebo se vyprofilovat na jinou pozici
  • Čekají tě i neformální aktivity (chodíme třeba rádi do přírody)
  • Naše práce je velmi různorodá

Vhodné pro

Absolventy (minimálně SŠ s maturitou vzdělání).

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 17.10.2016