Zařazeno v oborech:
Personalistika, lidské zdroje
Pozice:
HR specialista
Lokalita:
Vsetín
Zveřejnil:
Úřad práce Vsetín
Může se Vám hodit:
HR specialista Vsetín

Volné pracovní místo Personalista/tka

22.10.2016
ROBE lighting s. r. o.
Palackého 416/20, Valašské Meziříčí, 757 01, Valašské Meziříčí
Plný úvazek
Minimální vzdělání
vysokoškolské
Směnnost
Jednosměnný provoz

Přední světový výrobce profesionální světelné techniky pro koncerty, divadla, TV studia, výstavy, eventy a architektonické osvětlení, hledá kandidáty na pozici:
PERSONALISTA/STKA
POŽADUJEME: VŠ humanitního nebo ekonomického směru. Praxe na stejné pozici ve výrobní firmě min. 2 roky. Znalost Zákoníku práce a souvisejících předpisů. Výborná znalost práce na PC. Komunikativní znalost anglického jazyka na min. úrovni B2. Zkušenost se zpracováním interních předpisů výhodou. Organizační schopnosti, komunikativnost, příjemné vystupování
NÁPLŇ PRÁCE: Nábor zaměstnanců a realizace výběrových řízení. Vedení personální agendy. Zajišťování vzdělávání a školení zaměstnanců. Spolupráce na tvorbě firemní motivace zaměstnanců. Tvorba metodických podkladů a vnitropodnikových směrnic
NABÍZÍME: Zázemí stabilní mezinárodní společnosti. Motivující finanční ohodnocení. Firemní benefity. Nástup možný ihned
PRVNÍ KONTAKT: Nabídky se strukturovaným životopisem zasílejte na adresu  poslat email

Podobné nabídky práce

HR BUSINESS PARTNER
Ref. č.: 10-12-225651. Baví Vás HR? Chcete pracovat v prostředí mezinárodní společnosti a podílet se na tvorbě HR procesů? Pokud ano, tak právě Vás hledáme!<br/> <br/>Pro mezinárodní výrobní společnost hledáme zkušeného kandidát ...
Grafton Recruitment s.r.o. Zlínský kraj Plný úvazek
dnes
HR Generalista #8455436
People Consulting s.r.o. hledá pro svého klienta sídlícího na Vsetínsku, vhodného kandidáta/tku na pozici: HR GENERALISTA Popis pozice / Náplň práce: - Kompletní zastřešení náborového procesu - Organizační plánování, adapt ...
People Consulting s.r.o. Vsetínsko Plný úvazek
včera