Volné pracovní místo  Personální konzultant/ka v call centru

Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda od 18 000 Kč / měsíc

Místo výkonu práce: Ostrava - Vítkovice, Pohraniční 106, 70300
V případě zájmu nám zasílejte své životopisy na použijte odpovědní formulář

Náplň práce:
  • Práce na PC, vyhledávání vhodných kandidátů na dané pozice, práce s firemní databází
  • Telefonická komunikace s uchazeči, uskutečňování pohovorů
  • Zadávání dat do systému
  • Prezentace firmy na veřejných akcích, náborové akce v terénu
  • Požadavky:
  • SOŠ s maturitou
  • Znalost práce na PC (programy MS Office, Outlook)
  • Řidičský průkaz skupina B
  • Praxe v call centru výhodou
  • Komunikativnost, seriózní a příjemné vystupování
  • Spolehlivost a flexibilita

Nabízíme:
  • Dlouhodobé zaměstnání, pružná pracovní doba, prostor pro seberealizaci
  • Firemní notebook, firemní telefon

V případě, že vás do 20 dnů od zaslání životopisu, nebudeme kontaktovat, nebyl/a jste vybran/á k účasti na výběrové řízení.

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.5.2016