Volné pracovní místo  PHP PROGRAMÁTOR

Firma
Pracovní poměr Úvazek Plný úvazek, Zkrácený úvazek
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda 20 000–30 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Náplň práce:
  • vytváření modulů pro systém IS Firon
  • práce na zlepšování a rozšiřování UI
Naše požadavky:
  • znalost PHP (OOP samozřejmostí), XHTML a CSS (základy HTML 5 výhodou)
  • pokročilá znalost MySQL
  • flexibilita
  • znalost javascriptu (jquery framework výhodou)
  • schopnost a ochota rychle se učit
Novému pracovníkovi nabízíme:
  • práci na zajímavých projektech
  • časovou flexibilitu - pracovní doba dle vašeho rozvrhu - možnost práce při studiu
  • potřebné zázemí práci v mladé, dynamické firmě v rychle rostoucím odvětví
  • možnost pracovního růstu
  • za tvrdou práci zajímavé ohodnocení odvíjející se dle praxe
Místo a čas:
  • nástup: ihned
  • místo práce: Liberec, Mrštíkova 399/2b
  • pracovní doba: dle dohody, minimálně 20 hodin týdně
V případě Vašeho zájmu o práci v UVM interactive, s. r. o. nám zašlete Váš stručný motivační dopis a profesní životopis. Na jeho základě Vás vyzveme k pohovoru.
Kontakt: Jakub Urban / použijte odpovědní formulář / použijte odpovědní formulář

Požadované dovednosti

  • Práce s PC

Vhodné pro

Směnnost

Pružná pracovní doba

Pracovní období

od 8.7.2019