Volné pracovní místo  PHP programátoři

Pracovní poměr Úvazek Plný úvazek, Zkrácený úvazek
Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda od 30 000 Kč / měsíc

NÁPLŇ PRÁCE: hledáme klidně i začínající programátory, protože víme, že je někdy zapálený začátečník lepší než znuděný profesionál.
POŽADUJEME: znalost jazyka MySQL, spolehlivost, schopnost pracovat samostatně, ale i v týmu, výhodou základní znalosti jazyka PHP, Elixir, DBMS (Postgres, aj.), znalost jQuery, Vue.js, React, Angular, Svelte nebo kteréhokoliv jiného moderního frameworku.
NABÍZÍME: motivující finanční ohodnocení, jazykové vzdělávání, flexibilní pracovní dobu, možnost zkráceného pracovního úvazku.
PRVNÍ KONTAKT: telefonicky na čísle použijte odpovědní formulář nebo e-mailem na adresu použijte odpovědní formulář
ov. 4.4.

Vhodné pro

Absolventy (minimálně Vyučení vzdělání).

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 8.4.2024

Máte zájem o nabídku PHP programátoři?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Radek Škrobák z SPANECO, spol. s r.o.

Aktivní inzerát.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku PHP programátoři

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.