Volné pracovní místo  plánovač/-ka výroby

Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda od 15 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

DO NAŠEHO PRACOVNÍHO TÝMU HLEDÁME PLÁNOVAČE/-čku VÝROBY

NÁPLŇ PRÁCE:
  • příprava a sestavování plánů výroby v časovém horizontu v závislosti na materiálu, kapacitě strojů, lidských zdrojů
  • zajišťování rozpisu plánů a jejich koordinace
  • spolupráce s ostatními útvary (logistika, kvalita…)
  • zpětná kontrola realizace plánovaných položek v termínech

POŽADAVKY:
  • samostatná činnost v plánování výroby
  • samostatné technické myšlení
  • výborná znalost PC, SAP výhodou
  • praxe ve výrobní společnosti výhodou
  • časová flexibilita
  • organizační schopnost

V případě Vašeho zájmu zasílejte své životopisy na adres: použijte odpovědní formulář
Do předmětu prosím uvádějte název pozice: PLÁNOVAČ VÝROBY
Doporučenky z ÚP: každá ST - ul. Nádražní - životopis sebou!

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 25.5.2016 do 24.5.2017