Volné pracovní místo  Plánovač kvality

Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda od 50 000 Kč / měsíc

Do automobilové výrobní společnosti v Tachově otevíráme pracovní příležitost na pozici:

PLÁNOVAČ KVALITY

Váš profil:
  • SŠ/VŠ vzdělání technického směru výhodou
  • znalosti v oblasti kvality – FMEA, kontrolní plány
  • znalosti zkoušek plastových dílů a systémů měření
  • NJ nebo AJ na komunikativní úrovni
  • samostatnost, spolehlivost, technické myšlení, schopnost analyzovat závady na dílech, atd.

Náplň práce:
  • člen projektového týmu nových projektů za oblast kvality
  • organizace laboratorních zkoušek nových výrobků a návrhy na zlepšení
  • spolupráce při návrzích nápravných opatření
  • spolupráce na tvorbě a aktualizaci procesu FMEA
  • zodpovědnost za proces vzorování nových výrobků pro zákazníka

Nabízíme:
  • působnost v závodě s moderním zařízením
  • měsíční bonusy
  • profesní vzdělávací kurzy, jazykové kurzy
  • závodní stravování, stravenky
  • týden dovolené navíc
  • příspěvek na životní/penzijní pojištění

Zájemci splňující požadavky, zašlete prosím Váš životopis na použijte odpovědní formulář

Vhodné pro

Směnnost

Pružná pracovní doba

Pracovní období

od 3.7.2017