Volné pracovní místo  Plánovač / plánovačka výroby - dispečer / dispečerka

Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda od 25 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Kontakt e-mailem na adresu použijte odpovědní formulář

Požadujeme:
  • SŠ/SOU vzdělání
  • praxe na obdobné pozici výhodou
  • znalost informačního systému MAX+ výhodou
  • znalost práce na PC (MS Office)
  • řidičský průkaz sk. B.
Náplň práce:
  • plánování výroby na jednotlivých pracovištích
  • zadávání výrobních příkazů dílů a sestav do informačního systému
  • kontrola plnění plánu výroby dílny, operativní náprava nedostatků
  • zajištění dílny materiálem ze skladů
  • zpracování podkladů pro fakturaci.
Nabízíme:
  • 13. mzdu, 5 týdnů dovolené, 3 dny "sick days"
  • dotované stravování a jídelnu s doplňkovým prodejem
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • docházkový bonus, program benefitů Cafeterie
  • bonusový systém
  • nástup možný ihned.

Požadované dovednosti

  • Práce s PC
  • Práce s PC - textový editor (Word)
  • Práce s PC - tabulkový procesor (Excel)
  • Práce s PC - internet a elektronická pošta
  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Benefity

  • Dovolená navíc - + 3 dny "sick days"
  • Jiné výhody - příspěvek na penzijní připojištění, docházkový bonus, Cafeterie, 13. mzda

Vhodné pro

Absolventy (minimálně SŠ s maturitou vzdělání).

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.5.2024