Volné pracovní místo  Plánovači

Firma
Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda od 25 000 Kč / měsíc

Požadujeme: SŠ vzdělání technického zaměření, znalost zpracování plastů a zkušenosti s operativním plánováním výroby výhodou, technické a analytické myšlení, výborné komunikační dovednosti, efektivní předávání informací, zodpovědnost, samostatnost, flexibilita, dobrá znalost práce na PC (MS Office), ŘP sk. B
Náplň práce: efektivní plánování a řízení výroby - tvorba plánu výroby a obsazenosti, reakce na změny, evidence zácviku, školení, správa kompetenční matice pracovníků ve výrobě, denní komunikace s výrobou, logistikou, obchodem, optimalizace toku materiálu ve spolupráci s výrobou, nákupem a logistikou, zpracování pravidelných reportů
Nabízíme: práci v úspěšné a perspektivní výrobní společnosti, odpovídající ohodnocení dle výkonu a výsledků, stravenky, příspěvek na životní pojištění, možnost vzdělávání
Výhody: Příspěvek na KŽP, stravenky, služební telefon

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 8.8.2016 do 31.7.2017