Volné pracovní místo  Plánovač/ka - zákaznický servis

Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda 23 000–27 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Místo výkonu práce Pardubice - Černá za Bory.
Pracovní náplň:
  • Příprava příjmových dokumentů, plánování vykládek (kontejnerová a letecká přepava)
  • Zpracování objednávek zákazníka
  • Kontrola a schvalování dodavatelských faktur
  • Komunikace s celním agentem (předávání podkladů pro clení, kontrola celního procesu)
  • Zpracování a aktualizace reportů (týdenní, měsíční)
  • Back-up v rámci oddělení
  • Komunikace s dodavateli, zákazníky
Požadujeme:
  • SŠ/VŠ vzdělání
  • Praxe na obdobné pozici výhodou
  • Komunikativní znalost AJ podmínkou (denní e-mailová komunikace v AJ)
  • Znalost práce na PC (především Excel; dále Word, Power Point….)
  • Pečlivost, zodpovědnost a samostatnost
  • Flexibilitu a komunikativnost
Nabízíme:
  • pozici vhodnou i pro absolventy
  • náborový příspěvek 10 000 Kč
  • příspěvek na stravování, zajištění dovozu obědů na pracoviště
  • 5 týdnů dovolené
  • možnost využití zvýhodněného mobilního tarifu
  • příspěvek dárcům krve
  • bonus k pracovnímu jubileu
  • příspěvek na sportovní aktivity při prezentaci firmy
  • perspektivní zaměstnání v mezinárodní, dynamické firmě
  • mzdové ohodnocení odpovídající kvalifikaci a předchozí praxi
  • kontakt s moderní technikou a technologiemi
  • další firemní výhody
Nástup: ihned
Místo výkonu práce: Pardubice, Černá za Bory
V případě zájmu pošlete životopis na použijte odpovědní formulář

Požadovaná znalost jazyků

  • Angličtina - aktivní

Benefity

  • Podnikové stravování - stravenky
  • Dovolená navíc

Vhodné pro

Absolventy (minimálně SŠ s maturitou vzdělání).

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.11.2017 do 31.10.2018