Volné pracovní místo  Počítačový grafik

Firma
Pracovní poměr Úvazek Zkrácený úvazek
Vzdělání minimálně Základní
Hrubá mzda od 12 300 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

PRO OSOBY SE ZDRAVOTNÍM POSTIŽENÍM. [JM]
Místo výkonu práce: Zbrojnická č.p. 97/18, Děčín IV, Podmokly, 405 02 Děčín 2

Požadavky:
  • Dostatečné zkušenosti s Adobe Photoshop.
  • Základy HTML/CSS kódování výhodou.
  • Reálné zkušenosti s webdesignem výhodou.

Práce vykonávána trvale vsedě, náročnější na zrak, pracoviště není bezbariérové, spojeno s profesním rozvojem.

Náplň práce:
  • Vytváření grafických podkladů pro kódování webových stránek
  • Podílení se na tvorbě UX webů
  • Vytváření grafických šablon pro webový redakční systém

Nabízíme:
podílové odměny z realizovaných zakázek, průběžné kvalitní vzdělávání v oboru (semináře, školení, konference).

Nástup možný ihned.

Kontaktní osoba:
Milan Bendl, tel. použijte odpovědní formulář , volat v pracovní dny 8:30 - 17:00, e-mail: použijte odpovědní formulář osobní jednání po telefonické domluvě.

Benefity

  • Zvláštní prémie

Vhodné pro

Osoby se zdravotním postižením (OZP), osoby s potřebou bezbariérového vstupu.

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.11.2017