Volné pracovní místo  Podlahář, pokladač podlahových krytin pro regiony Kladensko, Berounsko, Praha západ

Firma
Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda 18 000–20 000 Kč / měsíc

Prosím, v případě zájmu nás kontaktujte e-mailem, uvádějte do předmětu zprávy PODLAHÁŘ, přiložte strukturovaný životopis s fotografií a zašlete na adresu použijte odpovědní formulář do 15.7.2016.

Požadujeme manuální zručnost, ochotu cestovat, loajalitu, příjemné vystupování, samostatnost, flexibilitu.

Náplň práce: pokládka podlahových krytin - koberců, PVC, vinylu a plovoucích podlah. Praxe výhodou - není podmínkou, zaškolíme.

Nabízíme dobré pracovní a mzdové podmínky s prodloužením doby pracovního poměru, jistotu zázemí velké společnosti, prémie, stravenky.

Pouze v případě, že budete splňovat na základě životopisu požadavky na danou pozici a budete zařazen/a do výběrového řízení, Vás budeme kontaktovat e-mailem nebo telefonicky. Děkujeme za pochopení. Zveřejněno 30.5.2016, platnost do 15.7.2016.

Vhodné pro

Absolventy (minimálně Vyučení vzdělání).

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 11.7.2016 do 31.5.2017