Volné pracovní místo  podnikový dispečer - směnový

Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda od 18 000 Kč / měsíc

Lovochemie, a.s., největší výrobce průmyslových hnojiv v ČR a největší zaměstnavatel v regionu Lovosicka hledá kandidáta na pozici: Podnikový dispečer - směnový
Náplň práce:
˘ Vyhlašování poplachů jednotce HZSP
˘ Řešení mimořádných událostí
˘ Zajišťování kontrolní a informační činnosti
˘ Poskytování služeb v rámci Transportního informačního a nehodového systému
˘ Koordinace postupů při poruchách na výrobnách
˘ Řízení dispečerských relací
˘ Komunikace a předávání informací okolním obcím a společnostem

Požadujeme:
˘ SŠ vzdělání technického směru
˘ Znalost práce na PC (středně pokročilá)
˘ Schopnost samostatného myšlení a uvažování, vyhodnocování situace a priorit při řešení mimořádných událostí
˘ Odolnost vůči stresu
˘ Schopnost učit se novým věcem
˘ Organizační dovednosti
˘ Dobrý zdravotní stav
˘ Ochota pracovat ve směnném provozu

Nabízíme:
˘ Zázemí silné a stabilní společnosti
˘ Motivující finanční ohodnocení
˘ Možnost dalšího profesního a osobního rozvoje
˘ Firemní vzdělávání
˘ Zajímavý balíček firemních benefitů (dovolená navíc, penzijní pojištění, příspěvky na zdraví, kulturu a sport)
˘ Závodní stravování

Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašeho životopisu a dalších osobních materiálů dáváte souhlas ke zpracování a uchování Vašich osobních údajů a s jejich využitím pro účely hodnocení v rámci výběrového řízení v souladu s ustanovením zákona č. 101/2000 Sb. v platném znění pro Českou republiku, o ochraně osobních údajů.

Zaměstnanecké výhody: týden dovolené navíc, příspěvek na penzijní a životní pojištění, slevy u obchodníků, poukázky na sport, relaxaci.

Své životopisy posílejte na použijte odpovědní formulář odevzdejte osobně na personální oddělení nebo nás kontaktujte na tel.: použijte odpovědní formulář , použijte odpovědní formulář (Petra Šmídová).
E-mailem, telefonicky od 8.00 hod. do 14.00 hod.

Vhodné pro

Směnnost

Nepřetržitý provoz

Pracovní období

od 1.3.2017 do 28.2.2018