Volné pracovní místo  Podnikový právník/právnička

Firma
Vzdělání minimálně Vysokoškolské
Hrubá mzda od 25 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Místo výkonu práce Lázně Bohdaneč
Pracovní náplň:
-interní právní poradenství a servis pro lázeňskou skupinu v rámci pražské centrály
-formulace, kontrola a úprava smluvních dokumentů (odběratelsko-dodavatelské vztahy, smlouvy o praxi a stáži studentů a lékařů, nájemní smlouvy, atd.)
-správa statutárních dokumentů (registrace apod.)
-formulace interních směrnic společnosti
-monitoring změn legislativy a její implementace do fungování společnosti
-všeobecná právní ochrana společnosti

Požadavky:
-vysokoškolské vzdělání a praxe v oboru min.3 roky
-perfektní znalost dotčených zákonů (NOZ, ZP, ZOK)
-výborné organizační a komunikační schopnosti
-samostatnost, nadšení pro věc, ochota, spolehlivost, pečlivost, vysoká firemní loajalita a schopnost týmové spolupráce
-časová flexibilita
-znalost práce na PC na vysoké uživatelské úrovni
-řidičský průkaz sk. B

Nabízíme:
-zázemí stabilní lázeňské společnosti
-možnost dalšího odborného vzdělávání
-další zaměstnanecké benefity (příspěvek na stravu, zlevněné procedury v areálu lázní, zaměstnanecké akce, placené pracovní volno nad rámec řádné dovolené)

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.11.2016