Zařazeno v oborech:
Obchod, nákup, prodej
Pozice:
Prodavač
Lokalita:
Znojmo
Zveřejnil:
Úřad práce Znojmo
Může se Vám hodit:
Prodavač Znojmo

Volné pracovní místo Pokladní a prodavač smíšeného zboží

16.9.2016
Pavlína Neradová
Místo pracoviště
185, Dyjákovice, 671 26, Dyjákovice
Plný úvazek
Minimální vzdělání
SŠ s maturitou
Směnnost
Dvousměnný provoz

obsluha pokladny, program POHODA, zadávní příjemek do systému, potravinářský průkaz, ČTR, hmotná odpovědnost, základy PC, příjemné vystupování, pečlivost, spolehlivost, praxe výhodou – ne podmínkou, zaučíme inf. tel. nebo e-mail:  poslat email

Podobné nabídky práce

Prodavači smíšeného zboží
prodej, vybalování zboží, pokladna, komunikativnost, spolehlivost, vč. sobot,
týden
Prodej masa a uzenin
zdravotní průkaz, praxe v prodeji masa min. 1/2 roku, znalost práce na PC, profesionální přístup k zákazníkům, komunikační schopnosti v německém jazyce Náplň práce: prodej masa a uzenin, doplňování, úklid Nabízíme jídelní kupóny ( ...
MAKOVEC a.s. 183, Chvalovice Plný úvazek
týden
Prodavači potravinářského zboží
Náplň práce: Aktivní prodej a komunikace se zákazníky, poradenství a konzultace v oblasti portfolia produktů, příjem a výdej zboží, doplňování sortimentu na prodejně. Požadavky: SŠ vzdělání, min. roční praxe na stejné pozici, prof ...
Lindt & Sprüngli (Czechia) s.r.o. 195, Chvalovice Plný úvazek
týden
Obsluha čerpacích stanic a mycích linek dopravních prostředků
obsluha ČS, práce na pokladně, manipulace s financemi, drobný úklid provozovny, NJ základy, inf. tel.nebo mailem,
Auto Square s.r.o. Hevlín Plný úvazek
týden
Prodavači elektrotechniky, elektroniky a domácích potřeb
prodejce elektro, bílé domácí techniky a IT technologií, znalost sortimentu, komunikativnost, turnusové služby, praxe není podmínkou, zaučíme.
ELEKTRO Vision s.r.o. Brněnská 3660/19, Znojmo Plný úvazek
aktivní
Prodavači v železážství
znalost sortimentu výhodou, praxe vítána, vhodné i pro absolventy, práce s penězi, expedice zboží, PC uživatelsky,prodej železářských potřeb,
EIKA ZNOJMO, a.s. 6, Znojmo Plný úvazek