Volné pracovní místo  Pokladníci a prodavači vstupenek v kulturních zařízeních

Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda 21 300–25 290 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Pokladní – hrad Malenovice

Kvalifikační předpoklady:
  • minimálně střední vzdělání s maturitní zkouškou nebo střední vzdělání s výučním listem
  • výhodou je praxe v nabízených činnostech, práce s hotovými penězi a aktivní znalost jednoho či více cizích jazyků
Další požadavky:
  • věk nad 18 let
  • komunikační schopnosti
  • schopnost rychlé orientace a pohotových reakcí
  • aktivní přístup k práci, spolehlivost, pečlivost, zodpovědnost
  • základy práce na PC výhodou
Náplň práce:
  • Prodej vstupenek a zboží (publikací a suvenýrů), obsluha vstupenkového systému Colosseum (zaučíme).
  • Podávání informací návštěvníkům.
Nabízíme:
  • možnost čerpání zdravotního volna (sick days) nad rámec dovolené,
  • příspěvek na stravenky,
  • práce v atraktivním prostředí středověkého hradu a v dobrém pracovním kolektivu.

Místo výkonu práce:
hrad Malenovice, Švermova 448, 763 02 Zlín - Malenovice

Pracovní doba a pracovní úvazek: Nerovnoměrně rozvržená pracovní doba dle rozvržení směn. Celkový úvazek po dobu pracovního poměru: 1,0 (40 hodin týdně). Výkon práce ve dnech úterý až neděle.

Pracovní poměr na dobu určitou od 1. 5. do 8. 9. 2024. Zkušební doba 1 měsíc.
Předpokládaný nástup: 1. 5. 2024, na měsíc duben je možná dohoda o výkonu práce o víkendech.
Platové zařazení: 6. platová třída, další podmínky dle Nařízení vlády č. 341/2017 Sb., o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě, ve znění pozdějších předpisů.
Plat dle započitatelné praxe měsíčně od 21.300 Kč (praxe od 0 do 15 let) do 25.290 (praxe nad 32 let), příplatky za práci o víkendech a svátcích.

Nárok na dovolenou – poměrná část dle zákoníku práce. Výměra dovolené v organizaci činí 25 dnů v kalendářním roce.

Nabídky zasílejte do 31. 3. 2024 e-mailem na adresu: použijte odpovědní formulář
Informaci o pracovní pozici poskytne kastelán hradu Malenovice Luděk Bubeník, tel. použijte odpovědní formulář , e-mail: použijte odpovědní formulář

Uchazeči o zaměstnání předloží:

1. Nabídku, která musí obsahovat tyto náležitosti:
  • jméno, příjmení, titul
  • datum a místo narození
  • státní příslušnost,
  • místo trvalého pobytu
  • telefonní číslo, případně e-mailovou adresu
  • souhlas se zpracováním osobních údajů pro potřeby výběru pracovníka na pozici pokladní
2. Nabídku doplňte životopisem o průběhu studia, nejvyšším dosaženém vzdělání, dosavadních zaměstnáních, odborných znalostech a dovednostech.

Vhodné pro

Směnnost

Pružná pracovní doba

Pracovní období

od 1.5.2024 do 8.9.2024