Zařazeno v oborech:
Cestovní ruch a ubytování
Pozice:
Pokojská
Lokalita:
Liberec
Zveřejnil:
Úřad práce Trutnov
Může se Vám hodit:
Pokojská Liberec

Volné pracovní místo Pokojská / uklízečka ev. kuchařka

10.5.2016
BIOOBCHOD.CZ s.r.o.
Místo pracoviště
101, Novina, 460 01, Kryštofovo Údolí
Pracovní poměr
Plný úvazek, Brigády
Minimální vzdělání
SŠ s maturitou
Směnnost
Pružná pracovní doba

Popis pracovní nabídky

Místo práce: Liberecko – Kryštofovo Údolí
Forma úvazku: hlavní plný nebo částečný pracovní poměr nebo DPP.
Práce ideální i pro manželský pár, možnost ubytování v penzionu
Náplň práce:
příprava stravování pro hosty, úklid a čistota penzionu, příprava pokojů, praní, pomoc s požadavky hostů a koordinace s ostatními aktivitami.
Základní požadavky: vyučená kuchařka nebo praxe v gastro provozu a záliba ve zdravém vaření, absolutní nekonfliktnost a vstřícnost vůči hostům, příjemné a asertivní jednání, alespoň dobrou hovorovou znalost NJ nebo AJ.
Předpokládáme: schopnost sebeorganizace a vedení prací v penzionu, smysl pro pořádek a čistotu
Vítáme: ŘP B, praxe na podobné pozici.
V případě zájmu prosím vyplňte dotazník dostupný na: poslat email
Vyplněné dotazníky prosím odevzdejte v zalepené obálce označené „centrála – zaměstnání“ na libovolné prodejně nebo zašlete mailem na adresu adresu poslat email Děkujeme.