Volné pracovní místo  Pokojská/ký - uklízeč/ka

Vzdělání minimálně Základní
Hrubá mzda od 172 Kč / hodinu

Popis pracovní nabídky

Místo výkonu práce:
Hotel u Lípy, Hřensko č.p. 68, 407 17 Hřensko

Náplň práce:
  • Úklid a udržování celého hotelového komplexu v čistotě
  • Příjem, skladování, fasování, evidence veškerého prádla
  • Kontrola a nahlašování případných závad

Požadavky:
  • Praxe v hotelovém provozu
  • Smysl pro týmovou spolupráci
  • Schopnost a ochota podávat skvělý servis
  • Pečlivost, čistotnost, rychlost
  • Spolehlivost, loajalita, zodpovědnost
  • Bezúhonnost
  • Zdravotní průkaz

Další informace:
  • Mzda 140 Kč/hod. v čistém
  • Smlouva na HPP na dobu určitou: od 1.4.2024 - do 31.10.2024
  • Odměny za dobře a dlouhodobě odváděnou práci a udržení kvality, čistoty po všech stránkách jednotlivých úseků.
  • Férové jednání a přístup
  • Bezplatné stravování
  • Mladý, perspektivní kolektiv
  • Obědy a pitný režim zdarma
  • Místo výkonu práce: Hotel U Lípy, Hřensko 68
  • Pracovní doba: směny - dlouhý / krátký týden 8:00 - 17:00 hod.

Kontaktní osoba: Libor Riňák, tel. použijte odpovědní formulář (volejte Po - Pá, 9:00 - 16:00)

Vhodné pro

Směnnost

Turnusové služby

Pracovní období

od 1.5.2024 do 31.10.2024

Máte zájem o nabídku Pokojská/ký - uklízeč/ka?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Libor Riňák z Libor Riňák

Aktivní inzerát.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku Pokojská/ký - uklízeč/ka

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.