Volné pracovní místo  POKOJSKÁ

Lokalita 64, Štáblovice
Pracovní poměr Úvazek Brigády
Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda od 189 Kč / hodinu

KO: Hartmann Nikol, tel.: použijte odpovědní formulář . Životopis zašlete na e-mail: použijte odpovědní formulář nebo použijte odpovědní formulář
Zámecký resort Štáblovice byl opakovaně vyhlášen jako svatební místo roku, svým hostům nabízí mimo jiné zámecké ubytování přímo na zámku.
Požadujeme:
  • Příjemné vystupování, profesionální přístup
  • Absolutní spolehlivost a zodpovědnost
  • Maximální časovou flexibilitu - jedná se o víkendový provoz
  • Nástup nutný IHNED
  • Praxe výhodou

Nabízíme:
  • Zajímavou, atraktivní práci v krásném prostředí Zámeckého resortu se zajímavým finančním ohodnocením.
  • Možnost krátkodobé či dlouhodobé brigády.
  • Možnost stravování.

Náplň práce:
  • Úklid zámeckých apartmánů
  • Udržování čistoty v zámeckých prostorách
  • Úklid expozice zámku

Vhodné pro

Absolventy (minimálně Vyučení vzdělání).

Směnnost

Pružná pracovní doba

Pracovní období

od 1.5.2024