Volné pracovní místo  POKOJSKÁ

Firma
Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda 11 100 Kč / měsíc

Pracovní doba: 1 směna 7:30 - cca. 14:30 hod. (případně déle dle potřeby), práce i o víkendech (cca. 2x do měsíce, případně dle potřeby)
Pracovní úvazek: zkrácený (32,5 h./týden)
Pracovní poměr na dobu určitou 1/2 roku s možností prodloužení, zkušební doba 3 měsíce
Nástup: ihned
Mzda: 11 100 Kč hrubého, prémie dle obsazenosti hotelu, příspěvek na stravu, další bonusy

Požadujeme:
  • zodpovědnost, flexibilitu, smysl pro detail
  • ochotu pracovat dle potřeby
  • dobrý zdravotní stav
  • trestní bezúhonnost
  • praxe na pozici pokojské v hotelu výhodou, ne podmínkou

Základní náplň práce:
  • úklid pokojů, praní prádla, úklid hotelu

Možnost spolupráce i na dlouhodobou brigádu na Dohodu o provedení práce. Směny dle možností, především o víkendech. Odměna 70 Kč/hod.

Stručný životopis zasílejte na e-mail: použijte odpovědní formulář popř. doručte na recepci hotelu. Vybraní uchazeči budou pozváni k výběrovému řízení.

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 16.5.2017 do 15.11.2017